Asiantuntijat palveluksessanne

Kirjanpitotiimi Anniina
Anniina Ahvenainen
Kirjanpitopäällikkö
Äitiyslomalla
anniina@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Tiina
Tiina Kihlström
Taloushallinnon asiantuntija, KLT
Puh: 020 734 9256
tiina@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Elena
Virpi Lämsä
Taloushallinnon asiantuntija
Puh: 020 734 9269
virpi@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Juuso
Juuso Varttinen
Taloushallinnon asiantuntija
Puh: 020 734 9251
juuso@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Elena
Elena Kara
Taloushallinnon asiantuntija
Puh: 020 734 9252
elena@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Maiju
Maiju Heinonen
Taloushallinnon asiantuntija
Puh: 020 734 9253
maiju@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Minja
Minja Häkkilä
Taloushallinnon asiantuntija
Puh: 020 741 1732
minja@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Zorica
Zorica Ruohonen
Taloushallinnon asiantuntija
Puh: 020 734 9254
zorica@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Jenna
Jenna Turkki
Taloushallinnon assistentti
Puh: 020 734 9253
jenna@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Milla
Milla-Krista Jalava
Taloushallinnon assistentti
Puh: 020 734 9258
milla-krista@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Milla
Mikko Saarenmaa
Taloushallinnon assistentti
Puh: 020 734 9253
mikko.saarenmaa@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Milla
Laura Kurjessuo
Taloushallinnon assistentti
Puh: 020 734 9253
laura.kurjessuo@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Johanna
Johanna Sivonen
Palkkahallinnon asiantuntija
Puh: 020 734 9264
johanna@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Meri
Meri Koskela
Palkkahallinnon asiantuntija
Puh: 020 734 9262
meri@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Satu
Satu Hirvoila
Palkkahallinnon asiantuntija
Puh: 020 741 1731
satu@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Milla
Hanna-Leena Innala-Ristimäki
Palkkahallinnon assistentti
Puh: 020 734 9253
hanna-leena@finvoicer.fi

Asiakaspalvelutiimi Laura
Laura
Asiakaspalvelija
Puh: 020 734 9263


Asiakaspalvelutiimi Susanna
Susanna
Asiakaspalvelija
Puh: 020 734 9263


Asiakaspalvelutiimi Linda
Linda
Asiakaspalvelija
Puh: 020 734 9263


Asiakaspalvelutiimi Sara
Sara
Asiakaspalvelija
Puh: 020 734 9263


Asiakaspalvelutiimi Niina
Niina
Asiakaspalvelija
Puh: 020 734 9263


Asiakaspalvelutiimi Niina
Onni
Asiakaspalvelija
Puh: 020 734 9263


Tukitiimi Juha
Juha Mäkelä
Järjestelmäasiantuntija
Puh: (02) 6510 0653
juha.makela@finvoicer.fi

Tukitiimi Niilo
Niilo Hakoniemi
Järjestelmäasiantuntija
Puh: 020 734 9266
niilo@finvoicer.fi

Myyntitiimi Anssi
Anssi Köykkä-Luopa
Key Account Manager
Puh: 0400 318 048
anssi@finvoicer.fi

Myyntitiimi Aki
Aki Lamminmäki
Project Manager
Puh: 0400 237 928
aki@finvoicer.fi

Hallinto Juha
Juha Juntikka
Asiakkuusjohtaja, partner
Puh: 0400 262 131
juha@finvoicer.fi

Hallinto Tuomas
Tuomas Koivisto
Toimitusjohtaja, partner
Puh: 0400 318 044
tuomas@finvoicer.fi

Valitse luotettava finanssikumppani, valitse Finvoicer

Ota yhteyttä asiantuntijoihimme numeroon 020 734 9260 tai jätä yhteystietosi alla olevalla lomakkeella ja olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.

ylös