Asiantuntijat palveluksessanne

Kirjanpitotiimi Anniina
Anniina Ahvenainen
Kirjanpitopäällikkö
Puh: 0400 318 038
anniina@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Elena
Virpi Lämsä
Taloushallinnon asiantuntija
Puh: 020 734 9269
virpi@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Elena
Elena Kara
Taloushallinnon asiantuntija
Puh: 020 734 9252
elena@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Minja
Minja Häkkilä
Taloushallinnon asiantuntija
Puh: 020 741 1732
minja@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Satu
Satu Hirvoila
Taloushallinnon asiantuntija
Puh: 020 741 1731
satu@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Zorica
Zorica Ruohonen
Taloushallinnon asiantuntija
Puh: 020 734 9254
zorica@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Jonna
Jonna Mäkilä
Taloushallinnon asiantuntija
Puh: 020 734 9251
jonna@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Niina
Niina Kärhä
Taloushallinnon asiantuntija
Puh: 020 734 9256
niina.karha@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Mikko
Mikko Saarenmaa
Taloushallinnon asiantuntija
Puh: 020 734 9258
mikko@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Aleksei
Aleksei Trifonov
Taloushallinnon asiantuntija
Puh: 020 734 9253
aleksei@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Johanna
Johanna Sivonen
Palkkahallinnon asiant., PHT
Puh: 020 734 9264
johanna@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Meri
Meri Koskela
Palkkahallinnon asiantuntija
Puh: 020 734 9262
meri@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Laura
Laura Kurjessuo
Taloushallinnon trainee
Puh: 020 734 9253
laura.kurjessuo@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Kiira
Sofia Pousar
Taloushallinnon trainee
Puh: 020 734 9253
sofia@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Joni
Joni Ahonen
Taloushallinnon trainee
Puh: 020 734 9253
sofia@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Kiira
Kiira Kormano
Palkkahallinnon trainee
Puh: 020 734 9253
kiira@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Kiira
Kirsi Schauman
Palkkahallinnon trainee
Puh: 020 734 9253
kirsi@finvoicer.fi

Asiakaspalvelutiimi Laura
Laura
Asiakaspalvelija
Puh: 020 734 9263


Asiakaspalvelutiimi Susanna
Susanna
Asiakaspalvelija
Puh: 020 734 9263


Asiakaspalvelutiimi Linda
Linda
Asiakaspalvelija
Puh: 020 734 9263


Asiakaspalvelutiimi Sara
Sara
Asiakaspalvelija
Puh: 020 734 9263


Asiakaspalvelutiimi Niina
Niina
Asiakaspalvelija
Puh: 020 734 9263


Asiakaspalvelutiimi Niina
Onni
Asiakaspalvelija
Puh: 020 734 9263


Asiakaspalvelutiimi Niina
Jere
Asiakaspalvelija
Puh: 020 734 9263


Tukitiimi Juha
Juha Mäkelä
Järjestelmäasiantuntija
Puh: (02) 6510 0653
juha.makela@finvoicer.fi

Tukitiimi Niilo
Niilo Hakoniemi
Järjestelmäasiantuntija
Puh: 020 734 9266
niilo@finvoicer.fi

Myyntitiimi Anssi
Anssi Köykkä-Luopa
Key Account Manager
Puh: 0400 318 048
anssi@finvoicer.fi

Myyntitiimi Tuulia
Tuulia Neulanen
Project Manager
Puh: 0400 237 928
tuulia@finvoicer.fi

Kirjanpitotiimi Maiju
Maiju Heinonen
Henkilöstöasiantuntija
Puh: 0400 237 097
maiju@finvoicer.fi

Hallinto Juha
Juha Juntikka
Asiakkuusjohtaja, partner
Puh: 0400 262 131
juha@finvoicer.fi

Hallinto Tuomas
Tuomas Koivisto
Toimitusjohtaja, partner
Puh: 0400 318 044
tuomas@finvoicer.fi

Valitse luotettava finanssikumppani, valitse Finvoicer

Ota yhteyttä asiantuntijoihimme numeroon 020 734 9260 tai jätä yhteystietosi alla olevalla lomakkeella ja olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.

ylös